Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla cudzoziemców - FAMI 2017-2021 - Aktualności (FAMI) - Badania potrzeb migrantów Polsce – zaproszenie od wypełnienia anonimowej ankiety

2019-07-01

Badania potrzeb migrantów Polsce – zaproszenie od wypełnienia anonimowej ankiety

Zajmie ona około 5 minut, jest anonimowa i posłuży wyłącznie do polepszenia obsługi migrantów i zmniejszenia przeszkód w integracji cudzoziemców w województwie zachodniopomorskim.

Szanowni Państwo,
Caritas Polska realizuje projekt mający na celu usprawnienie obsługi migrantów w Polsce. Chcemy poznać, jak żyje się i pracuje migrantom, jaka jest ich sytuacja zawodowa, jakie są ich problem, jak migranci oceniają działania instytucji publicznych i stowarzyszeń społecznych zajmujących się migrantami i jakie są ich oczekiwania wobec tych instytucji i organizacji. W celu poznania opinii migrantów na te tematy  konieczne jest przeprowadzenie badań socjologicznych. 
Prosimy, aby Pan(i) zechciał(a) wziąć udział w takim badaniu i wypełnił(a) krótką ankietę. Zajmie ona około 5 minut, jest anonimowa i posłuży wyłącznie do polepszenia obsługi migrantów i zmniejszenia przeszkód w integracji  cudzoziemców w województwie zachodniopomorskim.   

Rozpocznij wypełnianie ankiety:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ARqk9o8w00qAS9DxT90EOW8KqG74CyhEnRGgMUfHfTdURVpZMTNKOFkwRExNQUpCSVQ0S1dZSEVINy4u
cofnij do druku na górę