Kontakt Adresy i wykazy Ogłoszenia Praca Sprawy A-Z
ZUW Szczecin - Dla cudzoziemców - FAMI 2017-2021 - Aktualności (FAMI) - Najważniejsze informacje o życiu i pracy w Polsce w materiale na kursy adaptacyjne

2019-07-01

Najważniejsze informacje o życiu i pracy w Polsce w materiale na kursy adaptacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem opracowanym na kursy adaptacyjne dla cudzoziemców. Znajdziecie w nim Państwo informacje i wiele wskazówek na temat życia i pracy w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się  z materiałem opracowanym na kursy adaptacyjne dla cudzoziemców. Znajdziecie w nim Państwo informacje i wiele wskazówek na temat życia i pracy  w Polsce. 
Materiał zawiera podstawowe informacje o Polsce,  systemie ubezpieczeń społecznych i systemie oświaty, porady na temat poszukiwania pracy, najważniejsze informacje o służbie zdrowia i systemie pomocy społecznej oraz wskazówki na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.
W ramach projektu prowadzimy również comiesięczne kursy adaptacyjne, na których nasi pracownicy przekazują najważniejsze informacje dotyczące życia i pracy w Polsce. O szczegóły prosimy pytać w Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom.

Materiał na kursy adaptacyjne do pobrania poniżej.

Lista załączników:

Lp.Tytuł załącznikaTypRozmiarZmodyfikowany
1
Materiał na kursy adaptacyjne - Caritas Polska
format pliku pdf .pdf
851.7 kB
2019-07-01, 08:26:52
cofnij do druku na górę